KERAMICKÉ FAZETY A KORUNKY

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

ESTETICKÉ KERAMICKÉ FAZETY (TZV. VENEERS)

Keramické fazety (tzv. veneers) jsou tenké (max. do 0,8 mm) keramické konstrukce imitující přední plochu frontálních zubů. Vyrábějí se v zubní laboratoři na základě otisku zubů pacienta a poté se nalepí pomocí speciálního cementu na ošetřované zuby. Estetické keramické fazety umožňují úspěšně napodobit vzhled vlastních zubů a zároveň schovat veškeré nedostatky. U keramických fazet totiž není problémem aplikace na poškozené nebo umělé zuby.
Image

Použití keramických fazet má řádu výhod. Za prvé, tato metoda je minimálně invazivní. Vysoce estetického vzhledu lze dosáhnout bez zbytečně rozsáhlé preparace (broušení) vlastních zubů. Za druhé, ošetřený zub se díky keramickým fazetám stává pevnějším a nijak se přitom neliší od ostatních zubů. Za třetí, estetické keramické fazety umožňují upravit případné ortodontické anomálie (nepravidelný chrup) a opticky a funkčně zlepšit postavení jednotlivých zubů ve skusu. 

Za čtvrté, keramické fazety při kvalitní péči o chrup a správné dentální hygieně mají neomezenou životnost a nezabarvují se. V případě poškození estetické keramické fazety v důsledku úrazu lze ji jednoduše vyměnit bez nutnosti opravy ostatních fazet.

Estetické keramické fazety nevyžadují žádnou zvláštní péče. Svým pacientům zpravidla doporučujeme pravidelní čištění dvakrát denně a vyplachování ústní vodou.

ESTETICKÉ KERAMICKÉ KORUNKY

Estetické keramické korunky, neboli celokeramické zubní náhrady jsou vrcholem v moderní estetické stomatologii. Jedná se o „bezkovovou“ korunku, kde jediným použitým materiálem je keramická hmota, která se přizpůsobuje odstínu vlastních zubů. Při nasazení korunky se na ošetřovaný zub aplikují barevně upravené cementy. Celokeramické korunky jsou nejen vysoce estetické, ale i dostatečně mechanicky odolné pro přední zuby i pro stoličky. Celokeramická korunka může být upevněna na přirozeném zubu nebo implantátu.
Image

Nejčastěji používanými materiály pro celokeramické korunky jsou lithiumdisilikát (tzv. e-max korunky) a zirkon. Oba materiály jsou velice kvalitní a dobře se doplňují. Lithiumdisilikát se lepí adhezivně, zirkon se cementuje. Oproti zirkonové dosahuje e-max korunka vyššího stupně estetiky. Výhodou je také způsob lepení, který zaručuje vyšší stupeň krčkového uzávěru a tedy menší riziko zubního kazu.

KERAMICKÉ FAZETY A KORUNKY CENIK

Keramická fazetaod 8000,-
Celokeramická korunka6500 - 8000,-
Keramická onlay6500,-

OBJEDNAT SE

+420 777 134 305

Nemáš dárek pro svého miláčka к Svatkům?

ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

OBJEDNAT SE

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5 - Smíchov

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

RODINNÁ ZUBNÍ ORDINACE

Sofident je zubní klinika na Praze 5, jejíž dveře jsou pro Vás vždy otevřeny. Nabízíme kvalitní léčbu a komplexní péči. Škála služeb, které naše zubní klinika na Praze 5 poskytuje, zahrnuje jak prevenční prohlídky, tak i náročné chirurgické zákroky. Všechny úkony a zákroky se provádějí na půdě jedné kliniky, proto se nebudete muset zatěžovat zbytečným cestováním a čekáním. S námi volíte tu nejlepší zubní kliniku na Praze 5.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 08:00 - 17:00 
Úterý 08:00 - 14:00 
Středa 08:00 - 14:00 
Čtvrtek 08:00 - 20:00 
Pátek 08:00 - 14:00 
Sobota Zavřeno*
Neděle Zavřeno*
* Dle předchozí dohody
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.