ENTHONOX A ANALGOSEDACE

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

Naše klinika se specializuje na ošetření prováděná s velkou péčí a důrazem nejen na kvalitu, ale i dobrý pocit pacienta. To bezesporu zahrnuje empatii a pochopení pro osobnost každého pacienta a jeho představy a požadavky, stejně jako hladký a bezbolestný průběh samotných úkonů.

Tato zahrnuje mimo jiné i zvládnutí obav a citlivosti pacienta pomocí těchto kroků:

Image

ENTHONOX A ANALGOSEDACE „RAYSKÝM PLÝNEM“

Je ošetření pacienta, jemuž jsou podány medikamenty ovlivňující jeho úzkost, stres a následné vnitřní dramatizování proběhlé zkušenosti.

Jakýkoliv výkon (od odstranění zubního kazu až po dentální hygienu) můžeme provést v analgosedaci, což je anestezie pomocí analgetika se sedativem. Zatímco celková anestezie znamená, že pacient  je kompletně uspán, analgosedace způsobí necitlivost a mozek přestane vnímat bolest. Při analgosedaci používáme bezpečné a účinné inhalační analgetikum Enthonox, známý jako „rajský plyn“, který má potřebný rychlý nástup a ústup účinku. Po 15 minutách může pacient odejít z ordinace a po 30 minutách řídit automobil.

Toto ošetření nepožaduje přítomnost anesteziologa ani speciální vyšetření.

CELKOVÁ ANESTEZIE A NITROŽILNÍ ANALGOSEDACE

Jedná se o zákrok požadující náročné vybavení, dohled anesteziologa a obsáhlou přípravu ze strany pacienta před i po ošetření. To zahrnuje delší zotavování, pacient neodchází ihned po ošetření, ale musí na dobu nezbytně nutnou zůstat ještě pod kontrolou anesteziologa. Na naši klinice je možné provedení zákroků v celkové anestezii nebo za použitím nitrožilní analgosedace. Je to vhodné obzvláště pro pacienty s fobií, hendikepem a také pro děti, které nespolupracují při běžném ošetření. Procedury provádí zkušený certifikovaný anesteziolog.

ENTHONOX A ANALGOSEDACE CENIK

Enthonoxod 850,-
Analgosedaceod 6500,-
Celková anestezieod 8500,-

OBJEDNAT SE

+420 777 134 305

CHYBÍ VÁM ZUB?

ZUBNÍ CHIRURGIE

OBJEDNAT SE

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5 - Smíchov

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

RODINNÁ ZUBNÍ ORDINACE

Sofident je zubní klinika na Praze 5, jejíž dveře jsou pro Vás vždy otevřeny. Nabízíme kvalitní léčbu a komplexní péči. Škála služeb, které naše zubní klinika na Praze 5 poskytuje, zahrnuje jak prevenční prohlídky, tak i náročné chirurgické zákroky. Všechny úkony a zákroky se provádějí na půdě jedné kliniky, proto se nebudete muset zatěžovat zbytečným cestováním a čekáním. S námi volíte tu nejlepší zubní kliniku na Praze 5.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 08:00 - 17:00 
Úterý 08:00 - 14:00 
Středa 08:00 - 14:00 
Čtvrtek 08:00 - 20:00 
Pátek 08:00 - 14:00 
Sobota Zavřeno*
Neděle Zavřeno*
* Dle předchozí dohody
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.