CHIRURGICKÁ ŠABLONA

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

CHIRURGICKÁ ŠABLONA

Kvalitní implantační léčení není možné bez použití posledních výdobytků a nejnovějších technologií. Stále zvyšování  kvalifikace a studium znamenají být obeznámen se současnými koncepcemi léčení s použitím dentálních implantátů.  Také pro úspěšné léčení pacient musí být pořádně vyšetřen. Přesnost je zárukou úspěchu léčení. Právě proto na své klinice využíváme německý dentální počítačový tomograf (odkaz) a „správný“ způsob umístění implantátu. „Správný“ znamená bezpečný. Nervy, cévy, čelistní dutiny a jiné důležité anatomické útvary zůstanou v celku nedotčeny. „Správný“ znamená dopředu naplánovanou pozici implantátu, jeho rozměr a tvar. Není tajemstvím, že zub od zubu se odlišuje. A proto se rozměr a tvar implantátu odlišuje v závislosti od nahrazeného zubu. Umístění implantátu určuje jak bude rozložena žvýkací zátěž přes korunku –implantát na příslušné tkáně. Čím je lepší umístění, tím delší dobu tento implantát po léčení vydrží.

Image

Pro plánování ideálního umístění využíváme Váš 3D rentgenový snímek s pomocí softwaru 3D plánovače a virtuálně umísťujeme budoucí implantát na nejlepší pozici. Potom si připravíme speciální chirurgickou  šablonu, kterou využijeme během implantace. Toto dovoluje přesně umístit implantát v plánované pozici, a ne v pozici „volné“ ruky, jak se to dělalo dříve.

K ČEMU JSOU VŠECHNY TYTO KOMPLIKACE?

Pozice implantátu určuje velikost a tvar korunky, která bude zhotovena na předem připravený implantát. Virtuální příprava nám dovoluje dopředu naplánovat  budoucí „zub“ a vyrobit korunku na implantát v co nejkratší dobu, abyste obdrželi svůj zub co možná dříve a samé umístění/zavedení by bylo co nejbezpečnější.

CHIRURGICKÁ ŠABLONA CENIK

Chirurgická šablona3500,-

OBJEDNAT SE

+420 777 134 305

CHYBÍ VÁM ZUB?

ZUBNÍ IMPLANTACE

OBJEDNAT SE

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5 - Smíchov

ZAVOLEJTE NÁM

+420 777 134 305

NAPIŠTE NÁM

NAVŠTIVTE NÁS

Na Plzeňce 1235/2, Praha 5

RODINNÁ ZUBNÍ ORDINACE

Sofident je zubní klinika na Praze 5, jejíž dveře jsou pro Vás vždy otevřeny. Nabízíme kvalitní léčbu a komplexní péči. Škála služeb, které naše zubní klinika na Praze 5 poskytuje, zahrnuje jak prevenční prohlídky, tak i náročné chirurgické zákroky. Všechny úkony a zákroky se provádějí na půdě jedné kliniky, proto se nebudete muset zatěžovat zbytečným cestováním a čekáním. S námi volíte tu nejlepší zubní kliniku na Praze 5.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 08:00 - 17:00 
Úterý 08:00 - 14:00 
Středa 08:00 - 14:00 
Čtvrtek 08:00 - 20:00 
Pátek 08:00 - 14:00 
Sobota Zavřeno*
Neděle Zavřeno*
* Dle předchozí dohody
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.